loader image

مقالات

بهترین مرکز ایمپلنت تهران
بهترین مرکز ایمپلنت تهران

بهترین مرکز ایمپلنت تهران

بهترین مرکز ایمپلنت تهران جهت مراجعه بیماران مرکزی میباشد که متخصصان رشته های مربوطه اقدام به درمان تخصصی بیمار بکنند و همچنین دارای سابقه و تجربه بالا در زمینه درمان داشته باشند و همچنین دارای ابزار و وسایل پیشرفته و به روز دنیا باشند مانند بهره گیری از دستگاههای لیزر که امروزه افق جدیدی را در درمانهای دندانپزشکی بخصوص در جراحی لثه و کاشت ایمپلنت به خود اختصاص داده است.

فیلم کامل کاشت 2 واحد ایمپلنت به روش پانچ در یک نوبت جراحی توسط دکتر شهرام اسعدی.

 

کشیدن دندان و کاشت همزمان ایمپلنت برای بیمار عزیزی که مشکل قبلی و دیابت داشتند در یک نوبت جراحی توسط دکتر شهرام اسعدی.

 

فیلم کامل کاشت ایمپلنت دندان بدون شکافتن لثه و بدون بخیه زیر 4 دقیقه توسط دکتر شهرام اسعدی.

دکتر شهرام اسعدی با دارا بودن بورد تخصصی بیماری جراحی لثه و کاشت ایمپلنت و با دارا بودن مدرک فلوشیپ لیزر از دانشگاه جنوا و سابقه کاشت بیش از 30 هزار واحد ایمپلنت از سال 1388 تا کنون آماده مشاوره تخصصی و درمان بیماران عزیز میباشد.

 

ایمپلنت دندان چیست

ایمپلنت آلیاژی است از جنس تایتانیوم که دارای طراحی های میکرومکانیکال و ماکرومکانیکال میباشد.

کشیدن دندان ها و کاشت همزمان 16 واحد ایمپلنت دندان به همراه جراحی سینوس لیفت و پیوند استخوان در یک نوبت جراحی در بهترین مرکز ایمپلنت تهران توسط دکتر شهرام اسعدی.

بهترین مرکز ایمپلنت تهران

طراحی میکرومکانیکال به دو صورت افزایشی و کاهشی میباشد :

به طور مثال در طراحی کاهشی به کمک اسید سطح ایمپلنت متخلخل میشود و در مدل افزایشی با افزودن هیدروکسی آپاتیت و یا اسپری کردن تایتانیوم سطح ایمپلنت ضبر میشود که این عوامل ذکر شده (کاهشی یا افزایشی ) باعث افزایش سطح تماس ایمپلنت به استخوان میگردد که به نوبه خود ، ثبات و استحکام ایمپلنت را افزایش میدهد.

کشیدن دندان ها و کاشت همزمان 16 واحد ایمپلنت به همراه پیوند استخوان و جراحی سینوس لیفت در یک نوبت جراحی در بهترین مرکز ایمپلنت تهران توسط دکتر شهرام اسعدی.

بهترین مرکز ایمپلنت تهران

در طراحی ماکرومکانیکال ایمپلنت بصورت استوانه ای و یا مخروطی طراحی میشود که هر کدام از این موارد ذکر شده کاربردهای ویژه ی خود را دارد.

به طوریکه در طراحی استوانه ای نواحی که استخوان دارای تراکم کم میباشد مانند نواحی خلفی فک بالا کاربرد مفیدی دارد.

مدل مخروطی شکل در نواحی که دندان تازه کشیده شده است کاربرد ویژه ای دارد.

کشیدن دندان ها و کاشت همزمان 16 واحد ایمپلنت به همراه جراحی سینوس لیفت و پیوند استخوان در یک نوبت جراحی در بهترین مرکز ایمپلنت تهران توسط دکتر شهرام اسعدی.

بهترین مرکز ایمپلنت تهران

ایمپلنت فوری در بهترین مرکز ایمپلنت تهران

ایمپلنت فوری روشی است که در آن درمانهای جانبی مانند پیوند استخوان و کشیدن دندان ها و جراحی سینوس لیفت همزمان با کاشت ایمپلنت در یک نوبت جراحی اجرا میشود.

ایمپلنت فوری از جمله درمانهایی است که امروزه دارای متقاصیان زیادی میباشد به دلایلی همچون :استرس درمان ،محدودیت زمان ، تعجیل در درمان ،هزینه های گزاف میباشد.

روشهایی همچون تکنیک پانچ و تکنیک فرش ساکت روشهایی است جهت ایمپلنت فوری.

کشیدن دندان ها و کاشت همزمان ایمپلنت ها به همراه تقویت استخوان و جراحی سینوس لیفت در یک نوبت جراحی توسط دکتر شهرم اسعدی.

بهترین مرکز ایمپلنت تهران

ایمپلنت پانچ در بهترین مرکز ایمپلنت تهران

در تکنیک ایمپلت پانچ بدون نیاز به تیغ جراحی و شکافتن لثه و بدون نیاز به بخیه ، ایمپلنت کاشت میشود.

از مزایای ویژه ی این روش عدم نیاز به تیغ جراحی و عدم نیاز به بخیه و کاهش ریسک خونریزی و عدم تورم میباشد. زیرا شکافتن لثه علاوه بر خطر خونریزی باعث تاخیر در التیام زخم میشود و در بیمارانی همچون بیماران دیابتی یا افرادی که داروهای رقیق کننده خون مصرف میکنند یا دارای فشار خون میباشند کاربرد فراوان دارد.

نکته مهم در این روش داشتن مهارت کافی جراح و مناسب بودن شرایط استخوان و لثه میباشد و در صورت مناسب نبودن بافت استخوانی و بافت لثه ، نیاز به تقویت این بافتها وجود دارد که بسته به شدت تخریب این بافتها میتوان ایمپلنت را همزمان با پیوند استخوان کاشت نمود و یا چند ماه بعد از بازسازی بافتهای اطراف ایمپلنت. این بافت پیوندی میتواند از خود انسان باشد و یا بصورت مصنوعی باشد.

کشیدن دندان و کاشت همزمان ایمپلنت در بهترین مرکز ایمپلنت تهران

در مواردی که ما شاهد عفونت فعال نباشیم و شرایط بافت نرم و بافت استخوانی مناسب باشد امکان کشیدن دندان چه بصورت معمول و چه بصورت جراحی نسج نرم و نسج سخت و کاشت همزمان ایمپلنت وجود دارد.

نکته بسیار مهم در کشیدن دندان و کاشت همزمان ایمپلنت یا تکنیک فرش ساکت تجربه و مهارت بالای جراح متخصص میباشد.

 

به اشتراک گذارید :

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

محبوبترینها

پست های مرتبط

انواع ایمپلنت دندان

انواع ایمپلنت دندان

انواع ایمپلنت دندان را میتوان از نگاه های متفاوتی دسته بندی کرد. در این مقاله سعی کردیم که ایمپلنت دندانی را بر اساس مواد تشکیل

بهترین مرکز ایمپلنت تهران

بهترین مرکز ایمپلنت تهران

بهترین مرکز ایمپلنت تهران جهت مراجعه بیماران مرکزی میباشد که متخصصان رشته های مربوطه اقدام به درمان تخصصی بیمار بکنند و همچنین دارای سابقه و تجربه

ایمپلنت فوری دیجیتال

ایمپلنت فوری دیجیتال

ایمپلنت فوری دیجیتال روشی است که در آن سرعت کاشت ایمپلنت بالا میباشد و نیاز به بخیه و شکافتن لثه نیست. ایمپلنت دندان چیست ایمپلنت

تفاوت ایمپلنت دیجیتال و معمولی

تفاوت ایمپلنت دیجیتال و معمولی

تفاوت ایمپلنت دیجیتال و معمولی : در ایمپلنت معمولی ، اندازه گیری ها و موقعیت کاشت ایمپلنت توسط جراح انجام میگردد. در صورتیکه در ایمپلنت