loader image

مقالات

کاشت ایمپلنت پانچ
کاشت ایمپلنت پانچ

کاشت ایمپلنت پانچ

کاشت ایمپلنت پانچ ، تکنیک یا روشی است که

در آن بدون شکافته شدن لثه ایمپلنت درون استخوان کاشته میشود.

این روش برای افرادی که ترس از جراحی دارند و یا مصرف سیگار و الکل دارند و همچنین در افرادی که مشکلات سیستماتیک دارند مناسب میباشد.

در روش ایمپلنت پانچ آسیب به بافت های نرم اطراف به حداقل میزان ممکن است.

کاشت 3 واحد ایمپلنت به روش پانچ بدون شکافتن لثه و بدون بخیه در یک نوبت جراحی توسط دکتر شهرام اسعدی .

فیلم ایمپلنت پانچ دندان جلو

کاشت ایمپلنت پانچ ،بدون شکافتن لثه و بدون درد و خونریزی و بدون بخیه در یک نوبت جراحی توسط دکتر شهرام اسعدی را میتوانید مشاهده کنید.

فیلم کشیدن دندان ها و کاشت همزمان ایمپلنت ها به همراه تقویت استخوان در یک نوبت جراحی توسط دکتر شهرام اسعدی.

شرایط کاشت ایمپلنت پانچ

از مهمترین شرایط موجود برای کاشت ایمپلنت پانچ ،داشتن استخوان مناسب و ضخامت کافی استخوان است و همچنین بافت لثه ی نرم یا بافت کراتینیزه باید پهنا و ضخامت کافی را دارا باشد. و در صورت نداشتن شرایط فوق امکان اجرای روش پانچ وجود ندارد.

مهمترین فاکتود در کاشت ایمپلنت پانچ ، تبحر و مهارت جراح لثه میباشد زیرا هم تشخیص و طرح درمان و هم اجرای روش پانچ بسیار پیچیده و حساس میباشد.

در مواردی که لثه و استخوان ضخامت کافی نداشته باشند، انجام جراحی لثه توسط متخصص لثه (پریودونتسیت ) لازم میباشد و این جراحی لثه به منظور تقویت بافت استخوانی و بافت لثه میباشد.

کاشت ایمپلنت پانچ

عوارض و معایب ایمپلنت پانچ

ایمپلنت پانچ یا ایمپلنت فوری روشی سریع جهت کاشت ایمپلنت میباشد که در این روش بر خلاف روش معمول جراحی از تیغ جراحی استفاده نمیشود و لثه شکافته نمیشود.

در نتیجه نیازی به بخیه نیز نیست و به دنبال آن خونریزی و تورم وجود ندارد در نتیجه درد آن نسبت به روش معمول جراحی به حداقل ممکن میرسد.

البته باید خاطر نشان کرد دارای معایبی نیز میباشد زیرا در صورتی که لثه ی کراتینیزه ضخامت کمی داشته باشد با اجرای این روش بافت نرم موجود آسیب میبیند. و در صورت عدم مهارت جراح نتایج مثبتی بدست نمی آید. و به طور کلی تعداد متخصصین در این زمینه بسیار محدود میباشد.

در صورت نداشتن مهارت کافی جراح در روش کاشت ایمپلنت پانچ، امکان آسیب به عصب وجود دارد و توصیه ی ما به بیماران عزیز این است که : در این حوزه از متخصصینی که دارای سابقه ی بالا و تجربه ی کافی در این زمینه دارند استفاده نمایید.

دکتر شهرام اسعدی با داشتن سابقه ی کاشت بیش از 30 هزار واحد ایمپلنت از سال 1388 تا کنون و با دارا بودن مدرک بورد تخصصی جراحی لثه و ایمپلنت و فلوشیپ لیزر ، آماده ارایه ی خدمات و مشاوره بیماران عزیز در ایران و خارج از ایران میباشند.

فیلم کامل کاشت ایمپلنت پانچ ، بدون شکافتن لثه و بدون بخیه زیر 4 دقیقه توسط دکتر شهرام اسعدی .

فیلم کاشت ایمپلنت به روش پانچ بدون شکافتن لثه و بدون بخیه و بدون درد در یک نوبت جراحی توسط دکتر شهرام اسعدی.

فیلم کاشت ایمپلنت برای بیماران خاص با استفاده از لیزر تکنیک توسط دکتر شهرام اسعدی در یک نوبت جراحی.

فیلم کشیدن دندان و کاشت همزمان ایمپلنت به روش فرش ساکت در یک نوبت جراحی توسط دکتر شهرام اسعدی.

قیمت کاشت ایمپلنت پانچ

یکی از روشهای جایگزینی ناحیه بی دندانی کاشت ایمپلنت مییباشد.

در گذشته از روشهایی همچون بریج و یا دندان مصنوعی متحرک استفاده میشد که هر کدام به نوبه ی خود مزایا و معایبی داشتند.

امروزه با پیشرفت های علمی کاشت ایمپلنت درمانی کارامد و مفید برای بیماران عزیز میباشد. زیرا هم دارای استحکام و ثبات کافی بوده و هم دارای طول عمر بالا میباشد و علاوه بر این موارد از تحلیل بافت لثه و استخوان نیز جلوگیری میکند.

کاشت ایمپلنت به روش های مختلفی انجام میشود از جمله :

  • روش معمولی
  • ایمپلنت به روش دیجیتال
  • روش پانچ و روش فرش ساکت

که طبیعتا روش های جدیدتر که نیاز به مهارت بالاتر مانند ایمپلنت پانچ و فرش ساکت و یا ابزار بیشتری مانند ایمپلنت دیجییتال دارند، دارای قیمت بالاتری نسبت به روش های قدیمی تر میباشند.

به اشتراک گذارید :

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

شبکه های اجتماعی

محبوبترینها

پست های مرتبط

انواع ایمپلنت دندان

انواع ایمپلنت دندان

انواع ایمپلنت دندان را میتوان از نگاه های متفاوتی دسته بندی کرد. در این مقاله سعی کردیم که ایمپلنت دندانی را بر اساس مواد تشکیل

بهترین مرکز ایمپلنت تهران

بهترین مرکز ایمپلنت تهران

بهترین مرکز ایمپلنت تهران جهت مراجعه بیماران مرکزی میباشد که متخصصان رشته های مربوطه اقدام به درمان تخصصی بیمار بکنند و همچنین دارای سابقه و تجربه

ایمپلنت فوری دیجیتال

ایمپلنت فوری دیجیتال

ایمپلنت فوری دیجیتال روشی است که در آن سرعت کاشت ایمپلنت بالا میباشد و نیاز به بخیه و شکافتن لثه نیست. ایمپلنت دندان چیست ایمپلنت

تفاوت ایمپلنت دیجیتال و معمولی

تفاوت ایمپلنت دیجیتال و معمولی

تفاوت ایمپلنت دیجیتال و معمولی : در ایمپلنت معمولی ، اندازه گیری ها و موقعیت کاشت ایمپلنت توسط جراح انجام میگردد. در صورتیکه در ایمپلنت