ایمپلنت کامل فک بالا و پایین

ایمپلنت کامل فک بالا و پایین یکی از درمانهایی است که اخیرا بسیار پر طرفدار میباشد. زیرا بیمارانی با سنین مختلف وجود دارند که به دلایل متعدد دندان های خود را از دست داده اند که معمولا به چند دلیل گرایش شدید به ایمپلنت فول موس پیدا کرده اند . روش کاشت ایمپلنت میتواند بصورت روش معمول جراحی یا بصورت پانچ تکنیک باشد کمه البته تبحر و مهارت و تجربه جراحی در اجرای روش پانچ اهمیت بسیار دارد. به طور مثال یا در اثر حادثه دندان خود را از دست داده اند و دوست دارند مانند حالت قدیم خود شوند و یا به علت عدم رضایت از دندان مصنوعی قدیم تمایل زیاد به ایمپلنت کلی دندان دارند.

قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین

عوامل مختلفی باعث تعیین قیمت ایمپلنت کلی فک بالا و پایین میشود از جمله کشیدن ریشه های دندان های پوسیده که این کشیدن ها میتواند بصورت کشیدن معمولی و یا بسته به شرایط ریشه دندانی ، جراحی نسج نرم یا بصورت جراحی نسج سخت باشد.  بازسازی و تقویت استخوان دو فک و یا جراحی و لیفت سینوس فک بالا میتوان ذکر کرد.

هزینه هر فک در سال 14002 از 160 ملیون تومان به بالا میباشد که با توجه به برندهای مختلف و درمانهای مکمل هزینه افزایش پیدا میکند.

مراحل ایمپلنت کامل فک بالا و پایین

ابتدا درخواست عکس کلی و اسکن سه بعدی میشود که باید بیماران عزیز باید از مراکز رادیولوژی تهیه کنند. سپس به همراه عکس مشاوره حضوری داشته باشند تا اینکه جراح معالج وضعیت و نحوه بسته شدن فک را بررسی نماید. سپس به کمک ابزارهای دقیقتر طراحی  دیجیتال بررسی های لازم انجام میشود و در صورت نیاز گایدها و راهنماهای جراحی تهیه میشود و تعداد و نواحی مورد نیاز جهت کاشت مورد بررسی قرار میگیرد.

در اینجا نکته ای که دارای اهمیت است بررسی تاریخچه پزشکی و سلامت بیمار میباشد و جراح باید از داروهای مصرفی و شرح حال پزشکی بیمار کاملا مطلع و آگاه باشد و بعد از طی این مراحل امکان کاشت وجود خواهد داشت که میتوان در بعضی از مواقع به کمک تکنیک پانچ و یا فرش ساکت ( کشیدن دندان و کاشت همزمان ایمپلنت ) استفاده نمود. البته نکته مهم در این زمینه مهارت و تجربه جراح متخصص دارای اهمیت است.

ایمپلنت فول موس با لیزر

لیزر نور متمرکز شده و تقویت شده ای است که بصورت همگرا  و تک موج میباشد که میتوان در کاشت ایمپلنت کامل فک از آن بهره جست زیرا لیزرتراپی  در چند جلسه باعث افزایش سرعت جوش خوردن ایمپلنت به استخوان و همچنین جلوگیری از تورم و خونریزی میشود و کیفیت استخوان اطراف ایمپلنت را ارتقا میبخشد.

دکتر شهرام اسعدی با سابقه کاشت ایمپلنت بیش از 30 هزار واحد از سال 1388 تا کنون و با دارا بودن بورد تخصصی جراحی لثه و کاشت ایمپلنت و همچنین با دارا بودن مدرک فلوشیپ لیزر آماده درمان تخصصی بیماران عزیز در زمینه جراحی لثه و جراحی دندان های نهفته و تقویت استخوان و جراحی کاشت ایمپلنت و درمانهای لیزر در زمینه جراحی لثه میباشند.

 

 

به اشتراک گذارید :

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط

عوارض کامپوزیت دندان، عوارض خطرناک کامپوزیت دندان

عوارض کامپوزیت دندان چیست؟

عوارض کامپوزیت دندان به مشکلاتی گفته می شود که در اثر انجام کامپوزیت به وجود می آیند. اگرچه کامپوزیت به عنوان یک روش امن برای

کامپوزیت دندان کج، مراحل کامپوزیت دندان کج

کامپوزیت دندان کج چگونه است؟

کامپوزیت دندان کج یک روش مناسب برای اصلاح فرم دندان های نامرتب است. دندان ها به شکل مؤثری زیبایی افراد را تحت تأثیر قرار می