loader image

مقالات

درد ایمپلنت دندان
درد ایمپلنت دندان

درد ایمپلنت دندان

درد ایمپلنت دندان ، از جمله عواملی که باعث ترس و نگرانی بیماران عزیز میباشد درد ایمپلنت دندان است که معمولا با مصرف داروهای تجویز شده، درد کاهش میابد و از جمله عواملی که باعث کاهش و یا عدم درد میشود تکنیک پانج میباشد زیرا در این تکنیکی لثه شکافته نمیشود و به تبع آن به بخیه هم نیاز ندارد. در عوامل دیگر کاهش درد بهره گیری از لیزر تراپی کم توان در زمان جراحی و بعد از آن میباشد.

درد ایمپلنت دندان از چالشهای اصلی در کاشت ایمپلنت میباشد و باعث دغدغه بسیاری از بیماران شده است و گاهی همین ترس از درد باعث میشود که بیماران از درمان ایمپلنت خودداری نمایند.

تکنولوژی های جدید نوید کاهش عوامل درد زا میدهد. میتوان به کمک تکنیکهایی مانند ایمپلنت پانچ ، ایمپلنت فرش ساکت و لیزرتراپی هم درد را به حداقل میزان رساند و هم اینکه سرعت کاشت را افزایش داد.

کاشت ایمپلنت دندان به روش پانچ بدون شکافتن لثه و بدون بخیه و بدون درد و خونریزی در یک نوبت جراحی توسط دکتر شهرام اسعدی .

انواع ایمپلنت دندان

برند ها و مارک های متفاوتی در عرصه کاشت ایمپلنت موجود میباشد که شرکت ها و سازنده های ایمپلنت در تلاش جهت بهبود و ارتقاء برند خود میباشند همین امر باعث اختلاف قیمت در قیمت ایمپلنت  میشود.

معمولا قیمت ایمپلنت های کره ای از لحاظ قیمتی و تا حدی  هم از لحاظ کیفی نسبت به برند های اروپایی و آمریکایی پایین تر میباشد.

عکس قبل و بعد از کاشت 16 واحد ایمپلنت دندان به همراه کشیدن دندان ها و جراحی سینوس لیفت و پیوند استخوان در یک نوبت جراحی توسط دکتر شهرام اسعدی.

 

درد ایمپلنت دندان

درد ایمپلنت دندان

درد ایمپلنت دندان

درمان درد ایمپلنت دندان

راهکارهای متعددی جهت کاهش درد ایمپلنت دندان وجود دارد:

  • پروفیلاکسی به کمک مسکن ها قبل از جراحی
  • استفاده از تکنیک پانچ به روش بدون بخیه و بدون شکافتن لثه جهت کاهش درد زیرا در ایمپلنت پانچ لثه شکافته نمیشود و نیازی به تیغ جراحی وجود ندارد و همین عدم جدا شدن بافت لثه از استخوان و عدم شکافتن بافت نرم در کاهش درد بسیار موثرم میباشد علاوه بر این، خطر خونریزی کاهش پیدا میکند و همچنین سرعت درمان افزایش پیدا میکند.
  • استفاده از تکنیک فرش ساکت: این تکنیک در مواردی کاربرد دارد که ریشه دندان موجود باشد در این روش همزمان دندانها کشیده شده و ایمپلنت کاشت میگردد.
  • استفاده از لیزرتراپی: استفاده از لیزرهای کم توان در زمان جراحی و همچنین استفاده از آن در چند جلسه بعد از جراحی، باعث کاهش درد و تورم و افزایش سرعت جوش خوردن ایمپلنت به استخوان میشود.
  • استفاده از مسکن های مناسب بصورت منظم بعد از کاشت ایمپلنت. عدم استعمال الکل و سیگار به مدت یک ماه بعد از جراحی کاشت ایمپلنت.

دکتر شهرام اسعدی با دارا بودن بورد تخصصی جراحی لثه و کاشت ایمپلنت و فلوشیپ لیزر با کاشت بیش از 30 هزار ایمپلنت از سال 1388 تا کنون آماده مشاوره و درمان بیماران عزیز با بهره گیری از روشها نوین کاشت ایمپلنت میباشند.

به اشتراک گذارید :

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

شبکه های اجتماعی

محبوبترینها

پست های مرتبط

انواع ایمپلنت دندان

انواع ایمپلنت دندان

انواع ایمپلنت دندان را میتوان از نگاه های متفاوتی دسته بندی کرد. در این مقاله سعی کردیم که ایمپلنت دندانی را بر اساس مواد تشکیل

بهترین مرکز ایمپلنت تهران

بهترین مرکز ایمپلنت تهران

بهترین مرکز ایمپلنت تهران جهت مراجعه بیماران مرکزی میباشد که متخصصان رشته های مربوطه اقدام به درمان تخصصی بیمار بکنند و همچنین دارای سابقه و تجربه

ایمپلنت فوری دیجیتال

ایمپلنت فوری دیجیتال

ایمپلنت فوری دیجیتال روشی است که در آن سرعت کاشت ایمپلنت بالا میباشد و نیاز به بخیه و شکافتن لثه نیست. ایمپلنت دندان چیست ایمپلنت

تفاوت ایمپلنت دیجیتال و معمولی

تفاوت ایمپلنت دیجیتال و معمولی

تفاوت ایمپلنت دیجیتال و معمولی : در ایمپلنت معمولی ، اندازه گیری ها و موقعیت کاشت ایمپلنت توسط جراح انجام میگردد. در صورتیکه در ایمپلنت